vakum torbasi, vakum torbasi fiyat, vakum poşeti, vakum poşeti fiyat, gıda vakum torbası, Vakumlu poşet nerede satılır et ürünleri vakum torbası, süt vakum torbası, şarküteri vakum torbası poşeti, sebze meyve vakum torbaları, kuru gıda ve baliyat vakum torbaları, vakum torbası kg fiyatı, vakum poşeti kg fiyatı, en ucuz vakup torbası fiyatı

Vakum Torbası

Kaliteli Polietilen (PE), Polyamid (PA) malzemelerden ürettiğimiz vakum poşeti ve vakum gıda ambalajları ile ürünleriniz daha taze ve raf ömrü daha uzun kalır. Günlük yaşam standartlarının insan sağlığına daha olumlu katkı sağlaması açısından vakumlu gıda poşetlerini kullanımı her geçen gün daha da artmaktadır. Koruyucu bariyer özelliğinin yanı sıra koku ve aromalarının kaybolmasını engelleyen özelliğe sahiptir. Vakumlu gıda torbaları çok katlı PA/PE olarak isteğe bağlı olarak baskılı ve animasyonlu olarak istenilen ebat ve ölçülerde üretimi yapılmaktadır. 


Et ve Et Ürünleri Ambalajında, Süt ve Süt Ürünleri Ambalajında, Dondurulmuş Gıda Ambalajında, Sebze ve Meyve Kutu Kapaklarında ve Vakumlu Torbalarda Kullanılmaktadır.


Anasayfa  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.gidavakumtorbasi.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   61 Bugün 6 Toplam Tekil 10829