Vakum Poşetleri - Vakum Poşetleri İmalatı - İstanbul

Vakum Poşetleri

Vakum poşetleri, ürünlerinizi geleneksel yöntemlerden çok daha etkili bir şekilde muhafaza edebilmeniz için kullanılan ve kullanım alanları gün geçtikçe artan bir yöntemdir. Vakumlama uygulamasında ambalaj içerisine gaz enjekte edilir ve ürünlerin depolanma ve dağıtım zincirinde karşılaştığınız sorunlara etkili çözümler sunar. Vakum poşetlerimizin üretimi en iyi kalite de 1. sınıf ham madde kullanılarak yapılır. Vakum Poşetlerini isteğinize göre her tür ve her ebatta temin edebilirsiniz.


            Vakum poşetlerini et ve balık, şarküteri, kuruyemiş, bakliyat, baharat, süt ve süt ürünlerinizi, çeşitli elektronik ürünlerinizi ve benzeri diğer ürünlerinizi muhafaza ederken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

            Gıda ürünlerinizi geleneksel yöntemlerle muhafaza ettiğinizde ürünler hava ile temas ettikçe oksitlenir ve tazeliğini kaybeder. Tazeliğini kaybetmesinin yanında, içerisindeki vitamin, mineral, protein gibi besin değerlerini de kaybeder ve bu durum ürününüzün değerini kaybetmesine yol açar. Elinizdeki ürün yüksek kalite standartlarına sahip olsa bile sizden tüketiciye ulaşana kadarki depolama ve dağıtım sürecinde kalitesini, değerini ve tazeliğini kaybetmiş ürünler hâline gelir. Emeğinizi harcayan ve kazancınızı düşüren bu sorunlardan kolayca kurtulabilmek için vakum poşetlerini kullanabilirsiniz.

            Vakum poşetleri katlı yapısı, PE (polietilen) ve PA (poliamit) içeriğiyle ve sunduğu oksijen bariyeriyle gıda ürünlerinizin kısa sürede bozulmasını engeller, raf ömrünü uzatır. Ürünleriniz hava ile de temas etmeyeceği için müşterilerinize daha sağlıklı ve besin değeri yüksek ürünler sunabilirsiniz. Vakum poşeti sayesinde dış etkenlerden etkilenmeyen ürünlerinizde zararlı mikroorganizmalar da oluşmaz. Vakum poşetiyle muhafaza edilen ürünler bulunduğu ortamın kokusundan da etkilenmez ve ilk baştaki orijinal kondisyonunda kalır. Üstün kaliteli materyallerden üretilmiş vakum poşetlerimiz, aynı zamanda ürünlerinize canlı bir görünüm vererek sunum konusunda da size avantaj sağlar. Ürünün sebep olduğu nem poşetin iç yüzeyinde yayılacağından buğulanma problemi de engellenmiş olur. Çeşitli ebat, tür ve kalınlıkta temin edebildiğinizden istediğiniz tür ürünlerle vakum poşetini kullanabilirsiniz.


            Çeşitli ürünlerinizi geleneksel yöntemlerle ve kendi imkanlarınızla muhafaza etmeye çalışmak yerine uygun fiyatlarla istediğiniz ebat ve türde vakum poşetlerini bizden temin ederek emeğinizi ve kazancınızı çöpe atmayı bırakabilirsiniz. Her türlü sorunuz, öneriniz ve siparişiniz için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

           


Anasayfa  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.gidavakumtorbasi.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   37 Bugün 1 Toplam Tekil 65604