Vakum Poşeti imalat ve sipariş sitesi

Vakum Poşeti

Vakum Poşeti

Uzun Saklama Süresi ile vakum poşetleri ile gıdalarınızın raf ömrünü uzatabilir, uzun süre tadını ve organik yapısını bozmadan vakum ambalajda tutabilirsiniz.


Günümüzde gıdaların uzun raf ömrüyle saklanmasını sağlayan gıda vakum poşetleri hava ile olan teması keserek gıdaların sağlıklı depolanmasına imkan tanımaktadır. 


Üretim esnasında farklı pek çok testten geçirilerek müşterilere sunulan gıda vakum poşetleri, sızdırmaz, kaliteli ve yüksek teknoloji ile tedarik edilmektedir. 

Kendi içerisinde farklı formlarda üretilen gıda ve vakum poşetleri, et ürünleri, kuruyemiş ürünleri, süt mamülleri, sebze ve meyveler gibi ürünlerin saklanmasında kullanılmaktadır. 

Gıda vakum poşetleri ile gıda vakumlama sektörüne özellikle kaliteli ürünleri en uygun imkanlarla sunmayı hedeflemekteyiz.


Her türlü ebat için üretilen gıda vakum poşetleri endüstriyel tesisler için toplu siparişle tedarik edebiliyoruz. Üstelik toplu siparişlere özel fiyat avantajları bizde!  

Vakum poşeti, ürünlerinizi geleneksel yöntemlerden çok daha etkili bir şekilde muhafaza edebilmeniz için kullanılan ve kullanım alanları gün geçtikçe artan bir yöntemdir. Vakumlama uygulamasında ambalaj içerisine gaz enjekte edilir ve ürünlerin depolanma ve dağıtım zincirinde karşılaştığınız sorunlara etkili çözümler sunar. Vakum poşetlerimizin üretimi laminasyon tekniği kullanılarak yapılır. Vakum poşetlerini isteğinize göre her tür ve her ebatta temin edebilirsiniz.

            Vakum poşetlerini et ve balık, şarküteri, kuruyemiş, bakliyat, baharat, süt ve süt ürünlerinizi, çeşitli elektronik ürünlerinizi ve benzeri diğer ürünlerinizi muhafaza ederken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

            Gıda ürünlerinizi geleneksel yöntemlerle muhafaza ettiğinizde ürünler hava ile temas ettikçe oksitlenir ve tazeliğini kaybeder. Tazeliğini kaybetmesinin yanında, içerisindeki vitamin, mineral, protein gibi besin değerlerini de kaybeder ve bu durum ürününüzün değerini kaybetmesine yol açar. Elinizdeki ürün yüksek kalite standartlarına sahip olsa bile sizden tüketiciye ulaşana kadarki depolama ve dağıtım sürecinde kalitesini, değerini ve tazeliğini kaybetmiş ürünler hâline gelir. Emeğinizi harcayan ve kazancınızı düşüren bu sorunlardan kolayca kurtulabilmek için vakum poşetlerini kullanabilirsiniz.

            Vakum poşetleri katlı yapısı, PE (polietilen) ve PA (poliamit) içeriğiyle ve sunduğu oksijen bariyeriyle gıda ürünlerinizin kısa sürede bozulmasını engeller, raf ömrünü uzatır. Ürünleriniz hava ile de temas etmeyeceği için müşterilerinize daha sağlıklı ve besin değeri yüksek ürünler sunabilirsiniz. Vakum poşeti sayesinde dış etkenlerden etkilenmeyen ürünlerinizde zararlı mikroorganizmalar da oluşmaz. Vakum poşetiyle muhafaza edilen ürünler bulunduğu ortamın kokusundan da etkilenmez ve ilk baştaki orijinal kondisyonunda kalır. Üstün kaliteli materyallerden üretilmiş vakum poşetlerimiz, aynı zamanda ürünlerinize canlı bir görünüm vererek sunum konusunda da size avantaj sağlar. Ürünün sebep olduğu nem poşetin iç yüzeyinde yayılacağından buğulanma problemi de engellenmiş olur. Çeşitli ebat, tür ve kalınlıkta temin edebildiğinizden istediğiniz tür ürünlerle vakum poşetini kullanabilirsiniz.

            Çeşitli ürünlerinizi geleneksel yöntemlerle ve kendi imkanlarınızla muhafaza etmeye çalışmak yerine uygun fiyatlarla istediğiniz ebat ve türde vakum poşetlerini bizden temin ederek emeğinizi ve kazancınızı çöpe atmayı bırakabilirsiniz. Her türlü sorunuz, öneriniz ve siparişiniz için iletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.

            


Anasayfa  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.gidavakumtorbasi.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   37 Bugün 1 Toplam Tekil 65604