Vakum Torbası Vakum Poşeti İzmir

Gıda Vakum Poşeti

Ürünlerinizin muhafaza edilmesinde pek çok kolaylık sağlayan ve farklı alanlarda kullanılan vakum poşetlerinin en yaygın ve etkili kullanım alanlarından bir tanesi gıda sektörüdür. Geleneksel yöntemlerle muhafaza ettiğiniz gıda ürünleriniz hava ile temas ettikçe oksitlenerek tazeliğini kaybeder. Gıda vakum poşeti ürünlerinize sunduğu oksijen bariyeri sayesinde oksitlenmeyi devre dışı bırakır ve gıda ürünleriniz kısa sürede bozulmaz, raf ömrü uzar. Gıda vakum poşeti ile depolanmayan gıda ürünleri tazeliklerini kaybetmek ve kısa raf ömrüne sahip olmanın yanı sıra içerisindeki vitamin, mineral ve protein gibi besin değerlerini de kaybeder. Gıda vakum poşeti ise çok katmanlı yapısı, içerisindeki PE (polietilen) ve PA (poliamit) sayesinde ürünün depolanma ve dağıtım sürecindeki dış etkenlerle temasını sıfıra indirerek hem besin değerlerini korur hem de ürünün ortamdaki koku gibi olumsuz etkenlerden etkilenmemesini sağlar. Böylece daha sağlıklı, besin değeri yüksek ve ilk zamanki tazeliğini koruyan gıda ürünlerinizi müşterilerinize sunabilirsiniz. Gıda ürünlerde zamanla oluşan buğulanma probleminden de gıda vakum poşeti sayesinde kurtulabilirsiniz. Oluşan buğunun poşetin yüzeyine yayılması sayesinde rahatsız edici buğu görüntüsü de yok edilmiş olur. Gıda vakum poşetlerimizde kullandığımız yüksek kaliteli malzemeler sayesinde poşetlerde vakumladığınız gıda ürünleriniz sunum sırasında doğal ve canlı bir görünüme sahip olur, böylece sunum konusunda da bir avantaj yakalamış olursunuz.
            Gıda vakum poşetlerini kullanabileceğiniz başlıca gıda ürünleri et ve balık, süt ve süt ürünleri, kuruyemiş, bakliyat, baharat, deniz ürünleri ve evcil hayvan mamalarıdır. Fakat gıda vakum poşetlerinin geniş kullanım alanları ve sizlere sunduğumuz geniş ebat ve tür seçenekleri sayesinde tüm gıda ürünlerinizde gıda vakum poşetlerimizi tercih ederek depolama ve dağıtım sırasındaki çoğu sorununuzdan kurtulabilirsiniz.


            Gıda vakum poşetlerinin kullanım kolaylığını ve avantajlarını değerlendirip bu yönteme geçiş yapmaya karar verirseniz dilediğiniz ebatta, türde ve sayıda gıda vakum poşetini bizden temin ederek gittikçe yaygınlaşan bu yöntemle siz de hem emeğinizden tasarruf edebilir, hem de kazancınızı arttırabilirsiniz.vakum torbasi, vakum torbasi fiyat, vakum poşeti, vakum poşeti fiyat, gıda vakum torbası, vakum poşeti nerede satılır


Anasayfa  |  Tavsiyeler  |  İletişim

Copyright 2019 www.gidavakumtorbasi.com Tüm hakları saklıdır.

Aktif Ziyaretçi 1 Dün   37 Bugün 3 Toplam Tekil 65606